Російські війська вдарили керованою авіабомбою по місту Оріхів Запорізької області.
Про це в п’ятницю, 22 травня, повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
“Росіяни ударили керованою авіабомбою по Оріхову. Пошкоджені будинки, дістав поранень місцевий мешканець”, — написав Федоров.
38-річному потерпілому надається уся необхідна допомога.
Читайте також:
Внаслідок ракетного удару РФ по складу ООН в Дніпрі було знищено гумдопомоги на понад $1 млн
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!