
Уночі 18 травня війська РФ завдали по Дніпру ракетного удару. Станом на 8:30 понеділка відомо про 18 постраждалих людей.
Про це повідомив керівник Дніпропетровської ОДА Олександр Ганжа.
“Уже 18 поранених через атаку росіян на Дніпро. Серед них – 2-річна дівчинка та 10-річний хлопчик. Діти на амбулаторному лікуванні”, – зазначив Ганжа.
Вісьмох людей госпіталізували. Це чотири жінки і четверо чоловіків, уточнив очільник ОДА.
Медики оцінюють стан постраждалих як середньої тяжкості. Усі вони отримують необхідну допомогу.
Читайте також:
Росія масовано атакувала Одесу: зруйнований будинок, є постраждалі
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!