
В Україну повернулись 20 бійців 1-го корпусу НГУ “Азов”, з них 19 оборонці Маріуполя.
Про це в п’ятницю, 15 травня, повідомив командир 1-го корпусу НГУ “Азов”, бригадний генерал Денис “Редіс” Прокопенко.
“Чотири роки в російській неволі, і ось, нарешті, зустріч з рідними, які боролись за повернення своїх і чекали на цей день. Вітаю побратимів вдома, в Україні. Дякую за стійкість, мужність та силу, які ви щодня проявляли в надважких обставинах, під цілодобовим тиском нелюдської російської системи, котрій не вдалося перемогти вас. Дякую Президенту України за увагу до питання обмінів полоненими, бійцям з різних підрозділів, які поповнюють наш обмінний фонд, а також представникам МВС, СБУ, ГУР, “Асоціації родин захисників Азовсталі” і всім країнам, котрі сприяють переговорному процесу”, — написав він.
Читайте також:
З полону повернулися ще 205 українських військових. Це перший етап обміну “1000 на 1000”
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!