
Вночі 13 травня російські ударні безпілотники масовано атакували промислову інфраструктуру Одеської області.
Про це голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер повідомив у середу, 13 травня.
За його словами, “цієї ночі російська армія масовано атакувала ударними БПЛА промислову інфраструктуру Одещини. Внаслідок кількох хвиль ударів зафіксовано пошкодження складських та господарчих приміщень”.
Локальні пожежі оперативно ліквідували рятувальники. Постраждалих немає.
Читайте також:
Росіяни атакували порт на Одещині, пошкоджене судно
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!