Росія атакувала 9 травня, коли мала дотримуватися режиму тиші, два райони Дніпропетровської області, внаслідок чого загинула людина, ще одна отримала поранення.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Під ударом безпілотників були Нікополь, Мирівська та Червоногригорівська громади. Пошкоджені багатоквартирний будинок та ліцей. Поранень дістала 87-річна жінка. Її доправили до лікарні у стані середньої тяжкості.
Цілили росіяни й по Межівській громаді, що на Синельниківщині. Загинула 46-річна жінка.
Читайте також:
У день “перемир’я” російські військові вбили людину на Херсонщині, ще одну поранили
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!