
В ніч на 31 березня російські окупаційні війська атакували Полтаву, загинула людина, четеро постраждали, були влучання в об’єкт інфраструктури.
Про це у вівторок, 31 березня, повідомили в МВС.
“Вночі ворог атакував Полтаву. Пошкоджено багатоповерхівку, рятувальники евакуювали мешканців. Постраждали 4 людини, з них двоє дітей. Одна людина загинула”, – йдеться в повідомленні.
За даними правоохоронців, також були влучання в об’єкт інфраструктури та на відкритій території — пожежі ліквідовано.
Читайте також:
Російські БпЛА атакували Полтавщину: вбили людину
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!