Бійці підрозділу “Роніни” 65-ї окремої механізованої бригади розгромили росіян під час масованого механізованого штурму на Запорізькому напрямку.
Відповідне відео виклали в телеграм-каналі підрозділу 28 березня.
“28 березня окупанти спробували прорвати нашу оборону масованою колоною бронетехніки. Проте плани ворога розбилися об сталевий захист Сил оборони”, — розповіли українські військові.
У результаті спільної роботи 65-ї ОМБр та суміжних підрозділів десять одиниць бронетехніки знищено вщент.
“Перетворено на купи металобрухту посеред поля”, — зазначають військові.
Окрім цього, було ліквідовано ворожу піхоту під час штурму та спроб закріпитися. У результаті ворогу не вдалося досягти жодної цілі. Залишки піхоти були помічені під час панічної втечі.
“І не просто помічені — супровід був “гарячим”, — додають українські бійці та наголошують, що цей бій — зразок ідеальної координації підрозділів. — “Ми бачимо кожен рух, ми готові до будь-яких сценаріїв”.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!