У Сумах ворог наніс удар по рятувальниках, внаслідок чого пошкоджено пожежний автомобіль.
Про це в неділю, 22 березня, повідомили в ДСНС України.
“Вночі 22 березня, у м. Суми, фахівці ДСНС поводили чергове обстеження території, після ворожого влучання. В момент, коли рятувальники вже були готові повертатися до підрозділу, ворог завдав повторного удару поряд з пожежню цистерною”, — йдеться в повідомленні.
Особовий склад встиг вчасно зреагувати та відійти в безпечне місце.
Читайте також:
РФ атакувала Київщину: пошкоджено будівлі на території трьох підприємств, будинки та автівки
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!