Сили оборони за добу прорідили лави армії РФ на 1610 солдатів, 3 танки, 21 ББМ і чимало іншої техніки

За попередню добу втрати російських загарбників у війні проти України становили 1610 військових убитими й пораненими. Також українські воїни знешкодили 3 танки, 21 бойову броньовану машину, 31 артилерійську систему, 1480 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня, 245 одиниць автомобільної техніки та 4 – спецтехніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 20 березня наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 20.03.26 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 285 700 (+1 610);
  • танків ‒  11 789 (+3);
  • бойових броньованих машин ‒ 24 254 (+21);
  • артилерійських систем – 38 569 (+31);
  • РСЗВ – 1 691 (+3);
  • засобів ППО – 1 333;
  • літаків – 435;
  • гелікоптерів – 349;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 187 204 (+1 480);
  • крилатих ракет – 4 468;
  • кораблів/катерів ‒ 33;
  • підводних човнів – 2;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 84 374 (+245);
  • спеціальної техніки ‒ 4 096 (+4).

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 19 березня 2026 року.

Читайте також:
Наші минулої доби зупинили 30 штурмових дій росіян на Покровському напрямку. Усього на фронті – 201 боєзіткнення

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна