
Російські війська вранці 2 березня атакували Краматорськ у Донецькій області. Унаслідок обстрілу загинули три людини, ще двоє зазнали поранень.
Про це повідомили Краматорська міська рада та очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Місто зазнало удару близько 08:14, йдеться у повідомленні міськради.
“Радіо Свобода” пише, що окупанти вдарили по Краматорську з артилерії. Загиблі під час обстрілу перебували на робочих місцях.
На опублікованих кадрах також видно пошкоджені приміщення та автомобілі, а також уламки артилерійського снаряда.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!