На Сумщині за одну добу через російські обстріли загинули 6 людей, ще 6 – постраждали

Протягом суботи, 21 лютого, російські загарбники прицільно били по цивільних у Сумській області. Зокрема, під ударом ворожих дронів опинилися автомобілі. Через атаки загинули шестеро людей, ще шестеро постраждали.

Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.

У Шосткинській громаді через ворожий обстріл загинули – 61-річний чоловік і 48-річна жінка. 56-річна жінка – поранена (удар БПЛА по цивільному авто).

У Зноб-Новгородській громадізагинули 32-річний чоловік, 25-річна жінка, 17-річний хлопець і 25-річний чоловік; поранений 34-річний чоловік (удар БПЛА по авто екстреної допомоги). авто екстреної допомоги, навчальний заклад, приватний будинок, легковий автомобіль;

У Боромлянській громаді внаслідок російського обстрілу поранений 56-річний чоловік (удар БПЛА по авто), У Тростянецькій – 41-річний чоловік (ракетний удар), а в Сумській – постраждала 63-річна жінка (влучання БПЛА у будинок).

У Великописарівській громаді російські війська обстрілом поранили 85-річну жінку (влучання дрона біля помешкання).

Читайте також:
Летіли “Іскандери”, “Циркони”, Х-59/69, Х-101, дрони: ППО знешкодила 307 засобів повітряного нападу Росії

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна