У Кемеровській області Росії втричі скоротили виплати сім’ям ліквідованих окупантів.
Про це інформує в четвер, 19 лютого, блогер і журналіст Денис Казанський з посиланням на місцеві ЗМІ.
“На Кузбасі в РФ втричі скоротили виплати сім’ям окупантів, які загинули в Україні. Замість 3 млн руб тепер будуть давати 1 млн. Хто не загинув до лютого – тому не пощастило”, – пише Казанський.
Він звертає увагу, що нестача грошей у регіонах РФ починає відчуватися все сильніше.
“Вже не тягнуть навіть виплати військовим. Санкції працюють повільно, але невідворотно”, – резюмував Казанський.

Читайте також:
Сили оборони ліквідували командира російського батальйону “АрБат” Айка Гаспаряна, якого особисто нагороджував Путін
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!