Уночі “шахед” дістався Буковеля. ВІДЕО

У ніч на 7 лютого російський “шахед” дістався гірськолижного курорту “Буковель”.

Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм-каналі.

“На відео, яке поширили у мережі ЗМІ зафіксовано, як над Буковелем пролітав безпілотник. Звук дрона розбудив увесь курорт — багато відпочивальників серйозно злякалися”, — зазначив він.


Цієї ночі росіяни застосували 408 дронів та майже 39 ракет різних типів. Один із “шахедів” під час масованої атаки пролетів над територією Закарпатської області, згодом повернувши на Івано-Франківщину.

Підтримайте ЗБІР НА ДРОНИ для батальйону безпілотних систем “MARA” 66-ї ОМБр! (реквізити за цим посиланням)

➡️ Підписуйтеся на канали “Новинарні” в Телеграмі та в YouTube, а також у ТікТок та Instagram.




Читайте також:
Росія атакувала енергетичний об’єкт на Івано-Франківщині: в ОВА розповіли про наслідки

Через атаку РФ зупинилася Бурштинська ТЕС, яка забезпечує світлом 3 млн користувачів

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна