Сили оборони України “відмінусували” ще 770 російських солдатів, 5 їхніх танків і 60 артсистем

За попередню добу втрати російських загарбників у війні проти України становили 770 військових убитими й пораненими. Також українські воїни знешкодили 5 танків, 4 бойові броньовані машини, 60 артилерійських систем, 2 РСЗВ, 1351 безпілотний літальний апарат оперативно-тактичного рівня, 200 одиниць автомобільної техніки окупантів.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 5 лютого наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 5.02.26 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 243 840 (+770);
  • танків ‒ 11 642 (+5);
  • бойових броньованих машин ‒ 23 996 (+4);
  • артилерійських систем – 36 975 (+60);
  • РСЗВ – 1 636 (+2);
  • засобів ППО – 1 293;
  • літаків – 435;
  • гелікоптерів – 347;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 125 094 (+1 351);
  • крилатих ракет – 4 245;
  • кораблів/катерів ‒ 28;
  • підводних човнів – 2;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 77 149 (+200);
  • спеціальної техніки ‒ 4 062.

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 4 лютого 2026 року.

Читайте також:
Lasar’s Group показали, як відбивали російський штурм на Новопавлівському напрямку і палили ворожі танки. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна