Норвегія підписала новий внесок 86,4 млн євро до Фонду підтримки енергетики України.
Про це ввечері 5 лютого повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.
За словами Шмигаля, загальний внесок Норвегії до Фонду тепер складає 163,6 млн євро.
“Ці кошти допоможуть відновити критично важливі енергетичні обʼєкти, пошкоджені внаслідок російських атак, і підтримати Україну під час суворої зими”, – зазначив він.
Загалом через Фонд мобілізовано понад 1,7 млрд євро від 36 донорів і забезпечено постачання критичного обладнання по всій Україні, поінформував міністр.
Читайте також:
Америка заблокувала енергетичну допомогу Україні, – ЗМІ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!