Україна повернула ще тисячу тіл загиблих

В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули тіла ще 1000 тіл (останків) загиблих громадян. За твердженням російської сторони, вони належать українським військовослужбовцям.

Про це 29 січня повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Слідчі правоохоронних органів спільно з експертними установами України найближчим часом проведуть необхідні експертизи та ідентифікацію тіл.

Репатріаційні заходи вдалося реалізувати за підсумками спільної роботи представників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки і оборони України.

Окрему вдячність за сприяння у Координаційному штабі висловили Міжнародному Комітету Червоного Хреста, особовому складу структур цивільно-військового співробітництва Збройних сил України та Об’єднаного центру забезпечення заходів ЦВС Збройних сил України, який здійснює перевезення репатрійованих загиблих до визначених державних спеціалізованих установ, організовує передачу тіл полеглих представникам правоохоронних органів в системі МВС та судово-медичної експертизи в системі МОЗ.

Читайте також:
В Україну повернули тіла 1003 загиблих

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна