Росіяни скинули шість авіабомб на Дружківку, є поранені

20 січня армія РФ завдала ударів по Дружківці на Донеччині – російські військові скинули на місто 6 авіабомб “ФАБ-250” з УМПК.

Про це повідомила Донецька обласна прокуратура.

“Внаслідок ворожої атаки зазнали тілесних ушкоджень четверо цивільних. У 46-річної жінки та трьох чоловіків віком 47, 48 й 57 років діагностовано мінно-вибухові травми, осколкові поранення і переломи. Серед постраждалих – подружжя, яке на момент обстрілу їхало в автівці”, – йдеться у повідомленні відомства.

У прокуратурі кажуть, що потерпілих госпіталізували, зруйноване приватне домоволодіння та знищено автомобіль.

Читайте також:
Через удар FPV у Дружківці поранені четверо рятувальників

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна