Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Ламмі прибув до Києва для участі у Форумі сторічного партнерства між Україною та Сполученим Королівством.
Про це 16 січня повідомив посол України у Британії Валерій Залужний, який зустрів британського урядовця на столичному залізничному вокзалі.
“Цей візит — ще одне свідчення інтенсивної співпраці між нашими країнами, центральним елементом якої стало укладення угоди про сторічне партнерство. Це сталося рівно рік тому. Сьогодні ми спільно проведемо форум сторічного партнерства й обговоримо конкретне наповнення майбутньої співпраці України та Великої Британії”, — зазначив він.
За словами Залужного, на форумі обговорюватимуть різні напрямки співпраці — від економіки та відновлення до освіти.
“І звичайно ж, з особливим акцентом на безпеку”, — додав дипломат.
Читайте також:
Президент Чехії прибув з візитом до Києва
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!