
Протягом дня російські війська атакували північні райони Рівненської області.
Про це повідомив голова Рівненської ОВА Олександр Коваль.
“Сьогодні був важкий день для Рівненщини. Ворог майже упродовж доби атакував наші північні райони”, — зазначив він.
За словами Коваля, люди не постраждали, проте є ушкодження інфраструктури. Відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків.
Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, атакували Рівненщину росіяни безпілотниками.
Читайте також:
Росіяни обстріляли місто Вільнянськ на Запоріжжі: вбили людину, ще двох поранили
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!