Атака “шахедів” на Київ тривала майже пів доби, і для цього росіянам треба було накопичити не тільки відповідно багато БпЛА, але й відповідно багато особового складу, щоб забезпечити застосування. А це означає, що вони або розширюють наявні підрозділи, або формують нові.
Про це написав експерт видання Defense Express Іван Киричевський на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
“Ну бо раз на то пішло, ті самі “шахеди” на усі 15 стартових майданчиків треба якось доставити із місць виробництва у зонах “Алабуга” та “Купол”, спорядити ці БпЛА на місці (тобто взвести детонатори та заправити пальним), причепити твердопаливний прискорювач і врешті вмонтувати на пускову триногу”, – зазначив експерт.
За його словами, поки складно оцінити, чи для забезпечення настільки тривалої атаки росіяни розширювали кількість наявного особового складу в тих підрозділах їх безпілотних систем, про які відомо – центр “Рубикон”, бригади “Гром” і “Каскад”, 929-й центр “ВКС РФ”, чи ж для жорстокіших атак “шахедами” по Україні ворог формував й нові підрозділи.
“До речі, таке теж логічно припускати, раз до цього ворог заявляв намір за наступні п’ять років влити до складу своїх “сил безпілотних систем” аж 200 тисяч “штиків”. Однак тут можемо зафіксувати сам факт, що рашисти взяли курс на системність терору “шахедами” не тільки в плані виробництва цих БпЛА, але й також – забезпечення їх застосування”, – додав Киричевський.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!