Рух трасою Одеса – Рені повністю відновили

Рух транспорту на автодорозі М-15 Одеса – Рені на Одещині, який перекривали після російських влучань, повністю відновили.

Про це в неділю, 21 грудня, повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у своєму телеграм-каналі.

“Обмеження руху транспорту в обох напрямках на автодорозі М-15 Одеса — Рені (на м. Бухарест) у межах населеного пункту Маяки — зняті. Рух відновлений”, — написав він.

Читайте також:
Через удари Росії по Одещині закрили два прикордонні пункти пропуску

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна