Сили оборони України “відмінусували” ще 710 російських солдатів, їхній танк, 7 ББМ і 9 артсистем

Загальні втрати російських загарбників за минулу добу склали 710 осіб. Також українські воїни знешкодили 1 танк, 7 бойових броньованих машин, 9 артилерійських систем, 1 засіб ППО, 440 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня, 13 крилатих ракет і 81 одиницю автотехніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 14 грудня наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 14.12.25 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 188 490 (+710);
  • танків ‒ 11 410 (+1);
  • бойових броньованих машин ‒ 23 721 (+7);
  • артилерійських систем –  35 041 (+9);
  • РСЗВ – 1 567;
  • засобів ППО – 1 259 (+1);
  • літаків – 432;
  • гелікоптерів – 347;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 90 124 (+440);
  • крилатих ракет – 4 073 (+13);
  • кораблів/катерів ‒ 28;
  • підводних човнів – 1;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 69 798 (+81);
  • спеціальної техніки ‒ 4 026.

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 13 грудня 2025 року.

Читайте також:
Використали три тонни вибухівки: полк “Ахіллес” показав підрив труби, через яку росіяни заходили в Куп’янськ. ВІДЕО

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна