1140 знешкоджених росіян і 29 артсистем: Генштаб про втрати ворога за добу

Загальні втрати російських загарбників за минулу добу склали 1 140 осіб. Також українські воїни знешкодили 3 танки, 3 ББМ, 29 артилерійських систем, 1 РСЗВ, 245 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня, 125 одиниць автомобільної техніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 4 грудня наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 04.12.25 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 177 370 (+1 140);
  • танків ‒ 11 396 (+3);
  • бойових броньованих машин ‒ 23 685 (+3);
  • артилерійських систем – 34 809 (+29);
  • РСЗВ – 1 555;
  • засобів ППО – 1 253;
  • літаків – 430;
  • гелікоптерів – 347;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 86 476 (+245);
  • крилатих ракет – 4 024;
  • кораблів/катерів ‒ 28;
  • підводних човнів – 1;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 68 813 (+125);
  • спеціальної техніки ‒ 4 012.

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 3 грудня 2025 року.

Читайте також:
На Гуляйпільському напрямку Сили оборони минулої доби зупинили 12 спроб ворога просунутися вперед, – ГШ

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна