29 листопада в усіх регіонах України будуть застосовуватись заходи обмеження споживання електроенергії.
Про це інформує НЕК “Укренерго”.
Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх російських масованих ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
Графіки погодинних відключень — з 00:00 до 23:59 – обсягом від 0,5 до 2,5 черг;
Графіки обмеження потужності для промислових споживачів — з 00:00 до 23:59.
Час та обсяг застосування обмежень можуть змінитись. “Стежте за інформацією на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні”, — наголошують в енергокомпанії.
Коли електроенергія з’являється за графіком споживайте її ощадливо.
Читайте також:
Литва передала Україні обладнання для відновлення енергетичної інфраструктури
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!