Через атаку Росії знеструмлено Славутич на Київщині

Через обстріл Росії місто Славутич у Київській області повністю залишилося без світла.

Про це повідомляє пресслужба “Чернігівобленерго” увечері в п’ятницю, 28 листопада.

“Внаслідок обстрілу через пошкодження енергооб’єкту без електропостачання залишилося місто Славутич Київської області”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики попросили зберігати спокій. Щойно дозволить безпекова ситуація, енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт.

Читайте також:
Росіяни завдали масованого дронового удару по енергетиці і портовій інфраструктуру Одещини, є постраждалі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна