Сили оборони за добу скоротили вороже військо на 980 осіб та понад 150 одиниць різної техніки

Загальні втрати російських загарбників за минулу добу склали 980 осіб. Також українські воїни знешкодили 4 танки, 1 ББМ, 44 артилерійські системи, 2 засоби ППО, 743 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня, 14 крилатих ракет, 124 одиниці автомобільної техніки та 1  – спецтехніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 26 листопада наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.11.25 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 168 550 (+980);
  • танків ‒ 11 372 (+4);
  • бойових броньованих машин ‒ 23 625 (+1);
  • артилерійських систем – 34 688 (+44);
  • РСЗВ – 1 549;
  • засобів ППО – 1 252 (+2) ;
  • літаків – 428;
  • гелікоптерів – 347;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 84 960 (+743);
  • крилатих ракет – 3 995 (+14);
  • кораблів/катерів ‒ 28;
  • підводних човнів – 1;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 68 242 (+124);
  • спеціальної техніки ‒ 4 007 (+1).

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 25 листопада 2025 року.

Читайте також:
На Луганщині ГУР ліквідувало чотирьох окупантів та знищило дві автівки. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна