
У Києві завершили аварійно-рятувальні роботи після масованого удару РФ у ніч на 25 листопада.
Про це повідомили в ДСНС України.
Внаслідок атаки загинуло сім осіб, ще 21 людина постраждала, в тому числі одна дитина.
Надзвичайники врятували 18 людей, серед яких троє дітей.
Психологи ДСНС надали допомогу 64 людям.
Загалом на різних локаціях працювали 177 рятувальників та 42 одиниці техніки ДСНС, в тому числі і важка інженерна техніка.
Читайте також:
Внаслідок удару РФ по Києву значних пошкоджень зазнала одна з найбільших типографій
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!