
Ввечері 22 листопада російські війська завдали чергового удару по місту Краматорськ Догецької області, внаслідок чого загинули три людини.
Про це повідомляють керівник голова Донецької ОВА Вадим Філашкін, Краматорської МВА Олександр Гончаренко і ДСНС України.
О 09:00 обстрілу зазнало одне із селищ громади. Обійшлося без руйнувань і постраждалих.
Об 11:53 було завдано удару по території промислової зони міста.
О 19:05, із застосуванням БпЛА «Молнія-2», росіянами було завдано удару по багатоквартирному сектору — влучання прийшлось по багатоповерхівці на околиці міста. Без постраждалих. Пошкоджено житловий будинок.
О 21:50, із застосуванням РЗСВ «Смерч», російські війська завдали двох ударів по приватному сектору громади.
Загинуло три людини — хлопці 18, 19 та 25 років.
Ще три людини зазнали поранень, стан важкий. Пошкоджено 19 житлових будинків та дві автівки.
О 22:45, із застосуванням двох БпЛА «Герань-2», ворог завдав ударів по складським приміщенням в одному з мікрорайонів міста. Пошкоджено склади, будівельна база та торговельний центр.
Усі відповідні комунальні служби працюють над ліквідацією пошкоджених комунікацій, прибирають уламки пошкоджених конструкцій та розчищають проїзди. Фахівці цивільного захисту обстежують обстріляні будинки та видають набори для швидкого ремонту, готують акти для компенсацій через єВідновлення.
Ворожий обстріл забрав життя трьох мирних мешканців, ще двоє осіб дістали поранення.
На місці події надзвичайники надали домедичну допомогу та транспортували до лікувального закладу одного з поранених.
Читайте також:
Російські війська атакували Сумщину: постраждав рятувальник
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!