У ніч на 18 листопада (з 20:00 17 листопада) російські війська атакували Україну чотирма балістичними ракетами “Іскандер-М” та 114-ма ударними БПЛА типу “Shahed”, “Гербера” і безпілотниками інших типів.
Про це інформують Повітряні сили ЗСУ.
Окупанти запускали дрони із напрямків Курська, Орела, Міллєрова, Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда, що в тимчасово окупованому Криму. Близько 70 із них – “шахеди”. А ракети – із Ростовської та Воронезької областей (РФ).
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 08:30 протиповітряною обороною збито/подавлено 101 ворожий БПЛА типу “Shahed”, “Гербера” і дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни.
Зафіксовано влучання 4 ракет та 13 ударних БПЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 2 локаціях.
Читайте також:
Є постраждалі, виникли пожежі, пошкоджені підприємства, будинки і понад 20 авто: наслідки масованого удару РФ по Дніпру
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!