Ховалися в ніші для ковдр: ДПСУ викрила канал переправлення чоловіків через кордон у поїздах

Прикордонники спільно з поліцією виявили канал незаконного переправлення осіб через державний кордон у відсіках пасажирських потягів.

Про це в середу, 12 листопада, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Відомо, що зловмисники переправляли людей у відсіках пасажирських потягів, що курсували з України до Польщі.

“Пошук “клієнтів” відбувався через особисті знайомства. Порушникам надавали детальний інструктаж щодо перетину кордону та способів маскування. Організаторами схеми виявилися двоє чоловіків похилого віку. Під час перевірки одного з потягів правоохоронці виявили правопорушника, який переховувався у ніші для зберігання ковдр. За “подорож” він мав сплатити 11 тисяч доларів”, – йдеться в повідомленні.

Обох фігурантів затримано та повідомлено про підозру.

Читайте також:
На Закарпатті водій авто протаранив шлагбауми на кордоні та втік на територію Угорщини. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.