Російські війська завдали масованого удару по місту Ніжин Чернігівської області ударними безпілотниками, є постраждалі і руйнування.
Про це ввечері в середу, 15 жовтня, повідомив начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.
“Дрони влучили у термінал «Нової пошти», двічі – у багатоповерхівку, цивільну інфраструктуру. За попередніми даними, двоє людей поранено. Інформація уточнюється”, – написав Чаус у телеграмі, додавши, що на місцях подій працюють усі екстрені служби.
Голова ОВА додав фото палаючого кількаповерхового будинку.
Читайте також:
Через російські атаки ускладнено рух поїздів на Ніжинському напрямку
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!