Указом президента України внесено кадрові зміни в структурі Ради національної безпеки і оборони: з посади першого заступника секретаря РНБО звільнено генерал-полковника Руслана Хомчака.
Про це повідомив секретар РНБО Рустем Умєров у вівторок, 14 жовтня.
Першим заступником секретаря РНБО призначено генерал-майора Євгенія Острянського, який до цього працював заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України.
“Євгеній Острянський – офіцер із понад тридцятирічним досвідом військової служби, фахівець у стратегічному плануванні та оборонному управлінні. У Раді національної безпеки та оборони України пан Острянський займатиметься військовим блоком питань: координацією всіх питань із сектором Сил безпеки і оборони для посилення нашого війська, а також координацією та підготовкою засідань Ставки Верховного Головнокомандувачп”, – написав Умєров.
Він подякував Хомчаку за роки служби, професіоналізм і внесок у зміцнення системи національної безпеки.
Читайте також:
Зеленський призначив Умєрова секретарем РНБО: є указ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!