Мешканця села Сасів на Львівщині, якого було мобілізовано попри догляд за важкохворим батьком і, відповідно, наявність законних підстав для відстрочки, звільнили з військової служби.
Про це у вівторок, 14 жовтня, повідомили в офісі генерального прокурора.
“Прокурори оперативно відреагували на повідомлення про чоловіка з інвалідністю, який залишився без догляду після мобілізації свого єдиного сина. Інформація підтвердилась: чоловіка дійсно було призвано на службу з порушенням вимог закону, оскільки на його утриманні перебував батько — особа з інвалідністю І групи, а інших родичів, здатних здійснювати догляд, не було”, — розповіли у відомстві.
Як зазначається, після з’ясування всіх обставин питання про звільнення чоловіка з військової служби за сімейними обставинами було вирішено у найкоротші строки.
Прокуратура ініціювала службове розслідування щодо посадових осіб Золочівського районного ТЦК та СП для встановлення причин та умов незаконного призову.
За його результатами на тимчасово виконуючого обов’язки керівника складено адміністративний протокол за перевищення службових повноважень військовою службовою особою (ч. 2 ст. 172-14 КУпАП).
Матеріали скеровано до суду для розгляду.
Читайте також:
У Львівській області суддя “викупив” у ТЦК свого двоюрідного брати за $8 тисяч, – ОГП
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!