Росіяни двічі вдарили по залізничному вокзалу в Шостці: другий раз – під час евакуації людей, – Кулеба

Росія двічі вдарила по залізничному вокзалу в Шостці на Сумщині.

Подробиці удару розповів віце-прем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

Перший удар поцілив у локомотив приміського поїзда Терещинська-Новоград-Сіверського.
Коли почалася евакуація людей, ворог повторно атакував – цього разу поцілили в електровоз потяга Київ-Шостка.

Є поранені серед пасажирів і працівників Укрзалізниці. Медичні бригади вже доправили постраждалих до лікарень і надають необхідну допомогу. Інші люди перебувають в укриттях під контролем рятувальників і будуть евакуйовані після завершення тривоги.

На місці всі необхідні служби, залізничні фахівці, місцева та обласна влада.

Як повідомляла “Новинарняраніше, наразі відомо про близько 30 постраждалих внаслідок атаки.

Читайте також:
Російські війська вдарили по важливих об’єктах електропостачання в Чернігові: 50 тисяч людей залишилися без світла

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна