У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс “Тактична медицина”. Він навчає базових навичок першої допомоги на полі бою та допоможе військовослужбовцям врятувати життя собі та побратимам у критичних ситуаціях.
Про це 3 жовтня повідомляє Міністерство оборони України.
Зазначається, що в курсі зібрано лише найнеобхідніше: від інформації, як зупинити кровотечу, до підготовки пораненого до евакуації.
У 11 модулях та 29 уроках розкриваються ключові теми тактичної медицини:
Кожен модуль складається з коротких відеоуроків з демонстраціями підходів у такмеді. Після кожного модуля є перевірочні завдання. У фіналі передбачене тестування, після якого військові отримують електронний сертифікат.
Курс проводять інструктори з тактичної медицини 4-го окремого медичного батальйону.
У застосунку “Армія+” доступно вже 15 навчальних курсів: від базової військової підготовки до цифрового документообігу та роботи з роботизованими комплексами. У планах запуск нових навчань на теми кібергігієни та системи ситуаційної обізнаності DELTA, додали в Міноборони.
Читайте також:
Понад 1000 військових одночасно: у Польщі відкрився найбільший навчальний центр для українців
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!