Російські війська 27 вересня атакували цивільний автомобіль у селі Зноб-Новгородської громади Сумщини, внаслідок чого загинула людина.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
“Російський безпілотник поцілив прямо у лобове скло автівки. На жаль, внаслідок влучання загинув 59-річний чоловік. Щирі співчуття рідним”, – написав він.
Ще один чоловік отримав поранення – його доставили до лікарні, медики надають необхідну допомогу.
Читайте також:
Росіяни запустили дрон по аварійній бригаді газовиків на Сумщині: автівка згоріла вщент
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!