Російські війська намагаються захоплювати малі населені пункти, щоб побудувати плацдарм для подальшого наступу на Костянтинівку, – ОСУВ “Дніпро”

Російські війська намагаються захоплювати малі населені пункти по дорозі до міста Костянтинівка Донецької області, проте завдання з його захоплення ускладнює те, що окупантам наразі не вдалося взяти Часів Яр та Торецьк.

Про це розповів речник ОСУВ “Дніпро” Віктор Трегубов в ефірі телемарафону “Єдині новини”, повідомляє Укрінформ.

“Щодо того, що довкола Костянтинівки і Ступочок – там росіяни скоріше намагаються маневрувати. Скоріше намагаються цілити на малі населені пункти… закріпитися, щоб потім будувати собі якусь базу, плацдарм для подальшого наступу. Зараз у них це не дуже виходить”, – заявив він.

За словами речника, завадою для окупантів є те, що вони не реалізували ціль повного заняття Часового Яру і Торецька.

“Росіяни цих цілей не досягли, а без цих цілей лізти на Костянтинівку стало дещо складніше, ніж вони на те сподівалося. Тому вони намагаються займати якісь малі населені пункти на шляху до міста. Але вже стикаються з українським опором”, – зазначив Трегубов.

За його словами, зараз ситуація є складною для обох сторін.

Читайте також:
Захоплені російські мапи свідчать, що окупанти обманюють своє командування, – Зеленський

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна