Міністр оборони України Денис Шмигаль та міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш домовилися про створення спільної оперативної групи з безпілотних авіаційних систем, до складу якої увійдуть представники українських та польських збройних сил.
Про це повідомив Шмигаль на пресконференції з польським колегою у Києві в четвер, 18 вересня, його цитує “Інтерфакс-Україна”.
За словами Шмигаля, ця група стане платформою для координації і розробки спільних ініціатив.
“Сьогодні ми домовились про низку важливих кроків. Перше – це створення спільної оперативної групи з безпілотних авіаційних систем, до складу якої увійдуть представники українських та польських збройних сил”, – повідомив міністр.
Він додав, що обидві країни будуть інтегрувати новітні технології захисту і ініціювати нові проєкти, “які мають посилити захист наших людей і нашої критичної інфраструктури”.
За його словами, центральним елементом цієї спільної оперативної групи будуть програми спільного навчання.
Як писала “Новинарня“, Косіняк-Камиш прибув до України з візитом вранці, 18 вересня. Тоді ж він заявив, що Польща буде співпрацювати з Україною, серед іншого, у сфері набуття навичок експлуатації безпілотних літальних апаратів.
Читайте також:
У Польщі ракета з F-16 влучила в житловий будинок під час атаки російських дронів, – ЗМІ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!