У Лондоні стартувала тридцята зустріч у форматі “Рамштайн”

У Лондоні 9 вересня розпочалася тридцята зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. У ній бере учать міністр оборони України Денис Шмигаль.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Засідання групи проходить у гібридному форматі: частина учасників доєдналась онлайн. Вступні промови виголошують міністри оборони Британії — Джон Гіллі, Німеччини — Боріс Пісторіус та України — Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль повідомляв, що ключовим завданням є забезпечити безперебійну військову та фінансову допомогу Україні, посилення протиповітряної оборони та розвиток спільних виробництв ОПК.

“Задля цього проведемо низку перемовин з урядовцями країн-партнерів, а також із приватними виробниками. Очікуємо на посилення підтримки й започаткування нових проєктів задля зміцнення безпеки України та всієї Європи”, — говорив перед засіданням Шмигаль.

29-те засідання Контактної групи з питань України у форматі “Рамштайн” під головуванням Німеччини та Великої Британії відбулось 21 липня в онлайн-форматі.

Читайте також:
Новий механізм закупівлі американського озброєння для України й нові пакети військової допомоги, – Шмигаль оголосив ключові рішення партнерів після чергового “Рамштайну”

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна