Трамп заперечив умову про зустріч Путіна із Зеленським перед тим, як зустрінеться з ним сам

Президент США Дональд Трамп заперечив інформацію, що з’явилась в ЗМІ про те, що для зустрічі з ним очільник Кремля Володимир Путін спершу має зустрітись з українським президентом Володимиром Зеленським.

Про це Трамп сказав під час спілкування із журналістами у Білому домі, передає 8 серпня “Європейська правда”.

Коли його спитали, чи має Путін спершу зустрітись із Зеленським для того, щоб потім провести зустріч із ним, американський президент відповів: “Ні”.

“Вони (Путін і Зеленський – ред.) хотіли б зустрітися зі мною, і я зроблю все, що в моїх силах, щоб зупинити вбивства”, – зазначив він.

Як відомо, неназваний представник Білого дому у коментарі The New York Post заявив, що зустріч Трампа з Путіним відбудеться тільки в тому випадку, якщо сам господар Кремля також зустрінеться з Володимиром Зеленським.

7 серпня Путін заявив, що допускає зустріч із Зеленським, однак для цього, за його словами, мають бути створені “відповідні умови”.  Водночас щодо зустрічі з Трампом очільник Кремля назвав Об’єднані Арабські Емірати можливим місцем для цього.

За словами помічника глави Кремля Юрія Ушакова, проведення зустрічі російського лідера з президентом США вже нібито погодили, і вона має відбутися найближчими днями.

Читайте також:
Путін озвучив “підходяще місце” для зустрічі з Трампом

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна