Відсьогодні сигнал повітряної тривоги в Київській області буде диференційований. Це означає, що повітряна тривога оголошуватиметься лише в тих районах, де є реальна загроза.
Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.
“Наприклад, у разі фіксації ворожих цілей сигнал надходитиме лише в частину області, що перебуває під безпосередньою загрозою, а не по всій Київщині. Таку систему ми протестували сьогодні вночі спільно з Повітряними силами та ДСНС. Система відпрацювала надійно й без збоїв”, — пояснили в ОВА.
У військовій адміністрації також наголосили, що це не просто технічне оновлення, а впровадження принципу адресного оповіщення, що відповідає вимогам часу для підтримки роботи бізнесу, навчального процесу в освітніх установах та решти сфер, що стосується війна — всіх.
“Ми продовжуємо модернізацію всієї регіональної системи оповіщення. Нова архітектура включає: сучасне обладнання; цифрові канали зв’язку; резервне живлення, що забезпечує автономну роботу навіть під час відключень. Наша мета — щоб кожна громада Київщини була вчасно попереджена й захищена”, — додали в ОВА.
Читайте також:
Росія завдала масованого удару по Одесі: горів “Привоз” і пам’ятки архітектури
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!