Перенесення бойових дій на територію ворога є однією з основних задач, яка дозволяє уникнути багатьох руйнувань на своїй території. Саме тому відбувся наступ на Курську область.
На цьому наголошують бійці 225-го окремого штурмового полку. Як ілюстрацію вони показали відео зі знищеним росіянами селом Кіндратівка на Сумщині.
“На відео — проліт дроном над Кіндратівкою, що розташована в Сумській області, біля російського кордону. Села більше нема. Усі хати — вщент знищені, просто розтрощені в мотлох. Там зараз ідуть запеклі бої. Логіка війни незмінна — перенесення бойових дій на територію ворога є однією з основних задач. Саме тому ми були в Курській області. Саме тому йшли вперед. Бо інакше десятки наших сіл зазнали б такої ж долі, як Кіндратівка. Просто уявіть, що було б за ті 9 місяців, якби фронт залишався під нашими хатами. Згадайте всіх, хто тоді казав: “А навіщо нам той Курськ?” Сьогодні ви бачите відповідь”, — наголосили у 225-му ОШП.
Читайте також:
Бійці 47-ї ОМБр спалили два елітні FPV-розрахунки росіян. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!