Зеленський визначив три основні позиції України перед перемовинами в Стамбулі

Президент України Володимир Зеленський визначив ключові позиції України перед черговим етапом перемовин у Стамбулі, які мають відбутися вже в понеділок, 2 червня.

Про це в неділю, 1 червня, він написав на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

“Заслухав доповіді міністра оборони України, міністра закордонних справ, Генерального штабу, розвідок та Служби безпеки України. Наша оборона, наші активні дії та наша дипломатія.
Робимо все для того, щоб захистити нашу незалежність, нашу державу та наших людей. Визначив завдання на найближчий час. Визначив також позиції перед зустріччю в Стамбулі в понеділок”, – зазначив він.

За його словами, перша ключова позиція – повне й безумовне припинення вогню.

Друга – звільнення полонених.

Третя – повернення викрадених дітей.

“І, щоб встановити надійний і тривалий мир та гарантувати безпеку, – готувати зустріч на найвищому рівні. Ключові питання можуть вирішити тільки лідери”, – додав президент.

Він також зазначив, що українську делегацію в понеділок очолить Рустем Умєров.

Читайте також:
У Росії повідомили, кого планують відправити на другі можливі перемовини у Стамбулі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна