У Росії зменшуються запаси золота та китайських юанів, – СЗР

У Фонді національного добробуту Росії із 150 млрд доларів, які були до повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році, залишилося 38 млрд доларів.

Про це повідомив голова Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко в інтерв’ю агентству “Укрінформ”, яке опубліковане у понеділок, 26 травня.

“До початку повномасштабного вторгнення у 2022 році Фонд національного добробуту Росії становив близько 150 млрд доларів. Зараз лишилося близько 38 млрд доларів. Гроші тануть”, – сказав він.

“Неліквідні іще одні їхні запаси – цінні папери. На сьогодні їх неможливо продати. Золота було 2300 тонн – уже 1700. Його продають. Було 164 мільярди китайських юанів”, – зазначив голова СЗР.

“Ці запаси теж поступово зменшуються. Загалом за три місяці цього року воєнні перевитрати Росії сягають 5 млрд доларів. Для їх економіки це достатньо серйозні речі”, – зауважив він.

Загалом за три місяці цього року воєнні перевитрати Росії сягають 5 млрд доларів. Для їх економіки це достатньо серйозні речі, наголосив очільник спецслужби.

У СЗР прогнозують, що на кінець цього року у Росії з’являться серйозні проблеми в економіці, з грошима і трудовими ресурсами. Відчутною може стати криза в енергетиці, ЖКГ, а також – дефіцит кадрів.

Читайте також:
Росія перебуває на межі паливної кризи, – СЗР

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.