Рейтинг МФО України ℗

Актуальний рейтинг МФО завжди можна знайти, якщо знати, де шукати. У цьому матеріалі ми поговоримо про МФО, які видають кредити людям із простроченими зобов’язаннями, та запропонуємо ознайомитися з їхнім рейтингом. Окрім того, ви дізнаєтеся, які підводні камені чекають на кожного позичальника, що оформлює борг у тій чи іншій мікрофінансовій організації. І, звісно, ми проаналізуємо всі МФО та коротко розповімо про головні особливості кожної з цих компаній.

Як сформований рейтинг МФО?

Все дуже просто: цей рейтинг МФО формувався на основі того, які компанії найчастіше обирають українці та які найчастіше видають позики. Зазначимо, що ми також проаналізували десятки відгуків, щоб дійсно обрати тих, хто найчастіше надає кредити навіть позичальникам із простроченнями.

Крім цього, ми врахували такі фактори, як швидкість видачі коштів, зручність оформлення, наявність акційних умов для нових клієнтів, а також прозорість договору. У нашому рейтингу немає випадкових компаній – лише перевірені МФО, які реально працюють, мають ліцензію та гарну репутацію серед користувачів.

Мета цього списку – допомогти вам швидко знайти надійного кредитора без зайвих ризиків і витрат часу.

5 місце – Каштан Кредит

Каштан Кредит безумовно має високий рівень схвалення позики та відмінні умови. Безперечно цей рівень вищий, ніж 80%, тож легко можна очікувати схвалення. Великою перевагою цього МФО є те, що вони видають відносно великі суми, аж до 20 000 грн на 30 днів. Для новачків передбачається пільгова ставка 0,01%, а для бувалих позичальників – 0,95%. Станом на написання цієї статті, безумовно, Каштан Кредит входить в топ 5 МФО, які не відмовляють у кредитуванні.

4 місце – Microcash

Microcash сміливо зайняв 4-те місце, вирвавшись у лідери ринку мікрофінансів. Ще донедавна цей мікрозайм не входив навіть до топ-10, проте, підвищивши рівень видачі позик людям із поганою кредитною історією, швидко піднявся в рейтингу.

Наразі тут можна оформити кредит без відмови до 6000 грн (для новачків) під 1% на день. Досвідчені позичальники можуть розраховувати на значно вищу суму — до 15 000 гривень.

Із неприємного — під час оформлення стягується невелика комісія у розмірі 5%, але на ринку за подібними правилами працює більшість компаній, тож цьому дивуватись не варто.

3 місце – Novikredyty

Потрібно 7000 грн, а ви повсюди чуєте відмову? Прийшов час звернутись туди, де вам точно погодять кредит, адже Нові Кредити — це як Нова Пошта: демонструють відмінну систему кредитування, обробляючи заявки цілодобово, без вихідних, використовуючи систему підтвердження BankID.

Станом на 2025 рік Нові Кредити є одними з найзручніших мікрофінансових сервісів. .На шляху до позики стоять всього декілька кроків, які реально можна виконати за 5 хвилин.

2 місце – FCredit

FCredit насправді є найновішим МФО на сьогодні, яке точно не відмовить у кредиті. Погоджують небагато — всього 5000 грн, але інколи і цієї суми достатньо, щоб закрити нагальні фінансові питання. Маленька сума = маленькі проценти, адже в FCredit за перший місяць, якщо, звісно, ви новачок, платити зовсім не потрібно. А комісія за оформлення становить від 0 до 5%. Кожне нове МФО, що виникає на ринку, пропонує все привабливіші умови кредитування. Можливо, скоро ми побачимо і такі компанії, що кредитуватимуть під 5–8% на місяць та зможуть конкурувати з банками?

1 місце – Superium

Superium – це ще одне нове МФО, але його відмінність від інших компаній в тому, що тут дійсно пропонується одна з найкращих відсоткових ставок на ринку. Компанія пропонує просто гігантські суми позики – до 100 000 гривень на карту, водночас даруючи відсоткову ставку 0,23%. Така позика дозволяє швидко закрити попередні мікрозайми – такий собі кредит для закриття інших мікрокредитів, адже тривалість позики може досягати 3 років. Ну і не забуваймо, про височезний відсоток схвалення, практично 90% усіх звернень завершаться успішною видачею кредиту. Компанія з радістю видасть вам позику на перекредитування. З такими привабливим умовами на ринку тільки 1 компанія. Відзначимо, що знайти цю компанію можна на сайті кредит під кредит – https://kredyt-pid-kredyt.com.ua/, де розміщені всі кредитні компанії України.

З чого складається оформлення мікрокредиту?

Інколи процес оформлення мікрокредиту може зайняти до 40 хвилин, адже певні компанії намагаються дізнатись про вас буквально все. На нашу думку, зайві питання не потрібні, але ви можете зустріти такі питання: “Як часто ви буваєте за кордоном?”, “Чи є у вас активні депозити в банку?”, “Чи бувають затримки зарплатні?”.

Загалом алгоритм оформлення мікрокредиту виглядатиме наступним чином:

  1. Реєстрація;
  2. Верифікація через BankID;
  3. Анкетування: соціальний статус, джерела доходу;
  4. Верифікація банківської карти;
  5. Підписання договору;
  6. Вибір суми та терміну кредитування;
  7. Отримання коштів.

Певний порядок дій в цьому алгоритмі може змінюватись, проте у 99% випадках ви зустрінетесь саме з такими кроками. Окрім цього додамо, якщо вам немає вісімнадцяти років, у вас відсутні паспорт чи ІПН або банківська карта, то шлях до отримання позики буде закритий.

Антирейтинг МФО України: які мікрозайми найгірші?

Критикувати ту чи іншу компанію ми не будемо, проте дамо певні критерії за якими ви одразу зрозумієте, яке МФО у рейтинг найгірші. Отже, якщо ви бачите, що:

  1. Компанія пропонує високий процент, більше 1.5% в день;
  2. Компанія стягує комісію за дострокове погашення;
  3. У компанії відсутні зручні способи погашення заборгованості;
  4. Договір про оформлення позики дуже заплутаний;
  5. Відгуки відсутні або виключно негативні;
  6. Контакти на сайті приховані або відсутні;
  7. Особистий кабінет зроблений з помилками, часто оформлення складається з 1-2 кроків.

Саме такі компанії займають останні місця у будь-якому рейтингу МФО, адже пропонують найгірші умови. В Україні працює близько 10% таких компаній, яким так і не вдалось створити якісний сервіс. Звертатись за кредитом в таке МФО не рекомендується.

Висновок

Рейтинг МФО – річ динамічна. Часто компанія, яка займає 1 місце, може змінити умови кредитування – і вже наступного місяця опинитись на нижчих позиціях. При виборі мікрозаймів ми рекомендуємо керуватись власними дослідженнями, уважно вивчати умови договору перед підписанням і розуміти, що такі позики вигідні тільки на короткий термін. У будь-якому разі пам’ятайте: кредити – це ваші вороги, і їх потрібно якомога скоріше закрити, навіть якщо вони безвідсоткові.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна