У складі 425-го окремого штурмового полку “Скала” сформували першу в Збройних силах України штурмову мотоциклетну роту.
Про це повідомила пресслужба 425 ОШП ввечері 20 травня.
Полк “Скала” на своєму YouTube-каналі показав тренування бійців, під час якого ті відпрацьовували кермування мотоциклами та стрільбу в русі.
“У результаті маємо сучасну “кавалерію”, основне завдання якої — стрімко прориватися до ворожих позицій, здійснювати штурмові дії та оперативно змінювати напрямок удару”, – зазначили військові.
Читайте також:
9-й окремий мотопіхотний батальйон 59 омбр переформатували в 9-ту окрему бригаду СБС
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!