Україна отримає додаткові 84 мільйони доларів від Світового банку для продовження реалізації проєкту “Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей”.
Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій України у четвер, 15 травня.
“Ми підписали фінансову угоду, яка стала можливою у рекордні терміни. Кошти будуть спрямовані на програму “єВідновлення” для виплати компенсацій на пошкоджене майно, а також на розвиток Реєстру пошкодженого та знищеного майна”, — зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
За його словами, це дозволить понад 25 тисячам сімей відремонтувати житло та повернутися до нормального життя. Згідно з угодою, гроші розподілять так:
Проєкт HOPE реалізується у партнерстві зі Світовим банком. Він охоплює як індивідуальні компенсації в межах програми “єВідновлення”, так і роботи з відновлення багатоквартирних будинків. Наразі це найбільший проєкт у житловому секторі відбудови України.
Читайте також:
Бельгія надасть Україні 150 мільйонів євро на відновлення
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!