На Сумщині прикордонники зупинили прорив ворожої ДРГ

Державна прикордонна служба України відзвітувала, що на Сумщині група з 10 російських диверсантів перетнула кордон і намагалася просунутися вглиб території України, але прорив зупинили прикордонники разом із підрозділами Сил оборони.

Про це йдеться в повідомленні ДПСУ в п’ятницю, 14 березня.

По ДРГ “одразу відкрили вогонь, задіявши мінометний розрахунок”, заявили у прикордонній службі.

“У ході контрдиверсійних заходів противника змусили відступити. Скоординовані дії наших воїнів зірвали ворожі плани та не дали окупантам закріпитися”, – йдеться в повідомленні.

Як писала “Новинарня“, напередодні Рада оборони Сумської області ухвалила рішення щодо проведення обов’язкової евакуації населення зі ще восьми населених пунктів Юнаківської і Миропільської громад Сумського району через «напружену ситуацію» на кордоні з РФ.

Читайте також:
Армія Росії на кордоні з Сумщиною намагається розширити зону бойових дій, – речник ДПСУ

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна