Росія завдала подвійного балістичного удару по Кривому Рогу

Вранці 12 березня у Кривому Розі пролунали кілька вибухів: за повідомленнями місцевої влади, Росія завдала по місту подвійного ракетного удару балістичними ракетами – є влучання в інфраструктурний об’єкт (готель), одна людина загинула і щонайменше 9 поранено.

Голова Криворізької райадміністрації Євген Ситниченко повідомив, що внаслідок ворожої атаки загинула 47-річна жінка. Як розповів голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, вона їхала у тролейбусі поруч із місцем влучання.

Станом на 9:30 було відомо про щонайменше дев’ятьох постраждалих. Семеро людей госпіталізовані, зокрема троє – у важкому стані.

Пошкоджені багатоповерхівки, адмінбудівлі, транспортні засоби, гаражі, понад 15 автівок, магазини та заклад освіти.

Як повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій, під час першого ракетного удару російських військ був пошкоджений інфраструктурний об’єкт. Місцеве видання “Свої” пише, що росіяни знову били по готелю.

Під час ліквідації наслідків атаки ворог завдав повторного удару по рятувальниках та медиках, які приїхали на виклик.

На щастя, ніхто з надзвичайників та медиків не постраждав – люди встигли відбігти. Але пошкоджені 2 одиниці техніки ДСНС та, як видно з фото у місцевих ЗМІ, автомобіль швидкої допомоги.

Росія б’є по готелях у Кривому Розі вже далеко не вперше. Зокрема, таких ударів було завдано по готелях (зокрема й недіючих) у різних районах міста 26 серпня4 вересня і 21 жовтня 2024 року та 5 березня 2025 року.

Читайте також:
Росія завдала ракетного удару по готелю в Кривому Розі: є загиблі та поранені

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна