Російські БпЛА влучили в школу в Охтирці: пошкодили приміщення, басейн, шкільний автобус

У ніч на 8 березня російські війська атакували місто Охтирка Сумської області ударними безпілотниками, влучивши у будівлю місцевої школи.

Про це повідомляють Сумська обласна військова адміністрація й поліція Сумської області.

У результаті двох влучань БпЛА по одній із загальноосвітніх шкіл пошкоджені приміщення навчального закладу, будівля басейну, гаражу, а також шкільний автобус.

Загиблих та травмованих немає.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).

На місці події працюють слідчо-оперативні групи та вибухотехніки поліції, які фіксують воєнний злочин та збирають його докази.


Читайте також:
Російські окупанти завдали удару по мʼясокомбінату в Богодухові: троє працівників згоріли, семеро отримали поранення. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна